Ładowanie...

Odwiedź naszą stronę

Czy masz ukończone 18 lat?

Poznaj naszą winnicę

Winnica Słoneczny Zakątek powstała w 2012 roku. Na ziemi, na której posadzona jest winnica od stuleci uprawiano drzewa i krzewy owocowe. Idealna lokalizacja, nasłonecznienie oraz sąsiedztwo zbiornika wodnego tworzą unikalny mikroklimat, który sprzyja winoroślom. Nasadzenia poprzedziły lata dokładnej obserwacji terenu, badania oraz analiza gleby, która została wcześniej specjalnie przygotowana do uprawy winorośli. Lata pielęgnacji i ciężkiej pracy pozwoliły się nam rozwijać, powiększyliśmy naszą winnice i aktualnie zajmuje powierzchnię 4,5 ha, nasze wina produkowane są aż z 13 różnych szczepów winorośli.

Miejsce wyjątkowych spotkań

Degustatornia, czyli niezwykle klimatyczne miejsce tuż obok naszej winnicy. Dzięki swojemu położeniu możesz cieszyć się pięknym widokiem na winnicę prosto z naszego tarasu. Jest to idealne miejsce do zorganizowania degustacji naszych win. Przygotujemy dla Ciebie i Twoich gości specjalną komentowaną degustację połączoną z prezentacją i zwiedzaniem winnicy. Chcesz zaskoczyć swoich gości? Jeśli to za mało, możemy przeprowadzić szkolenie z degustacji win i podstaw sztuki sommelierskiej.
Wyjątkowy klimat tego miejsca sprzyja również organizacji wystaw, kameralnych koncertów, wernisaży czy też spotkań biznesowych, konferencji.

Projekt i realizacja: © 2021 Webtom.pl / strony www Piła
Zamknij

Napisz wiadomość